W drugiej połowie marca w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: Konkurs wiedzy informatycznej “Bezpiecznie w sieci” – Niepodległa 2019 i turniej tenisa stołowego “W hołdzie Niepodległej”. W obydwu inicjatywach wzięło udział w sumie 57 uczniów, którzy mogli sprawdzić swoje umiejętności w wybranej dyscyplinie.

W tenisie stołowym były emocje, piękne zagrania, spektakularne zwycięstwa, radość, jak i gorycz porażki. Natomiast na informatyce walka z czasem, dobieranie odpowiednich funkcji, szukanie właściwych rozwiązań.

Po zakończonych zmaganiach wyłoniono najlepszych:

W tenisie stołowym:

1 miejsce: Kacper Tymoszczuk

2 miejsce: Adam Kolb

3 miejsce: Sebastian Błaszczak

W informatyce:

1 miejsce: Jakub Figat

2 miejsce: Michał Perzak

3 miejsce: Albert Zych

Podczas ogłaszania wyników radości nie było końca. Każdy z uczestników, jak i ich klasy, otrzymali upominki, co z pewnością zaowocuje jeszcze większą aktywnością podczas kolejnych wydarzeń organizowanych w naszej szkole.

Z tego miejsca chcę z całego serca podziękować sponsorom, którzy nie byli obojętni i wsparli nas w organizacji przedsięwzięć, a przekazane nagrody sprawiły uśmiech i szczerą radość naszym podopiecznym, której tak często im w życiu brakuje. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy!

Nasi darczyńcy:

Wicemarszałek Sejmu PR Małgorzata Kidawa – Błońska