W drugiej połowie marca w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: Konkurs wiedzy informatycznej “Bezpiecznie w sieci” – Niepodległa 2019 i turniej tenisa stołowego “W hołdzie Niepodległej”. W obydwu inicjatywach wzięło udział w sumie 57 uczniów, którzy mogli sprawdzić swoje umiejętności w wybranej dyscyplinie.

W tenisie stołowym były emocje, piękne zagrania, spektakularne zwycięstwa, radość, jak i gorycz porażki. Natomiast na informatyce walka z czasem, dobieranie odpowiednich funkcji, szukanie właściwych rozwiązań.

Po zakończonych zmaganiach wyłoniono najlepszych:

W tenisie stołowym:

1 miejsce: Kacper Tymoszczuk

2 miejsce: Adam Kolb

3 miejsce: Sebastian Błaszczak

W informatyce:

1 miejsce: Jakub Figat

2 miejsce: Michał Perzak

3 miejsce: Albert Zych

Podczas ogłaszania wyników radości nie było końca. Każdy z uczestników, jak i ich klasy, otrzymali upominki, co z pewnością zaowocuje jeszcze większą aktywnością podczas kolejnych wydarzeń organizowanych w naszej szkole.

Z tego miejsca chcę z całego serca podziękować sponsorom, którzy nie byli obojętni i wsparli nas w organizacji przedsięwzięć, a przekazane nagrody sprawiły uśmiech i szczerą radość naszym podopiecznym, której tak często im w życiu brakuje. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy!

Nasi darczyńcy:

Wicemarszałek Sejmu PR Małgorzata Kidawa – Błońska

Poseł na Sejm RP Joanna Fabisiak

Poseł na Sejm RP Małgorzata Wypych

Poseł na Sejm RP Kinga Gajewska

Poseł na Sejm RP Marcin Święcicki

Poseł na Sejm RP Paweł Kukiz

Poseł na Sejm RP Kornelia Wróblewska

Poseł na Sejm RP Kamila Gasiuk – Pihowicz

Poseł na Sejm RP Paweł Lipski