Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się 1 września 2020 roku.

Klasy 1 – 3 – godzina 9.00

Klasy 5 – 4 – godzina 10.00

Klasy 6 – 8 – godzina 11.00

W związku z przejściową zmianą lokalizacji szkoły, zarówno inauguracja jak i zajęcia w nadchodzącym roku szkolnym odbywać się będą w budynku przy ulicy Zakroczymskiej 6.

W nawiązaniu do wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego zwracamy się z prośba o zachowanie w trakcie rozpoczęcia roku szkolnego, wszelkich zasad bezpieczeństwa, w tym:

– 1 opiekun z dzieckiem/dziećmi

– dystans od kolejnego opiekuna z dzieckiem/dziećmi min. 1,5 m,

– dystans od pracowników szkoły min. 1,5 m,

– opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).