ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK KOLACJA
PONIEDZIAŁEK

13.06.2022r.

Zupa krupnik,

Naleśniki z serem i jabłkami, woda.

Słodka bułka Tosty z szynką i żółtym serem,

Herbata z cytryną.

WTOREK

14.06.2022r.

Pieczywo mieszane, masło, kiełbasa szynkowa, ogórek, herbata z cytryną. Zupa zacierkowa. Potrawka z kurczaka, ryż, surówka z białej kapusty, arbuz, woda. Wafle tortowe z dżemem. Placki z jabłkami, kakao.
ŚRODA

15.06.2022r.

Płatki z mlekiem, pieczywo mieszane, masło, rzodkiewka, herbata z cytryną, Zupa pomidorowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria, kompot.
PONIEDZIAŁEK

20.06.2022R.

Zupa fasolowa. makaron świderki z białym serem i śmietaną, sok Kubuś. Galaretka z bananem Parówki na ciepło, pieczywo mieszane, herbata z cytryna.
WTOREK

21.06.2022r.

Pieczywo mieszane, masło, polędwica sopocka, rzodkiewka, herbata z cytryną. Zupa koperkowa, klops w sosie pomidorowym, kasza bulgur, surówka z kapusty pekińskiej, kompot. Chałka z masłem Jajecznica z kiełbasą, pieczywo, masło, herbata z cytryną.
ŚRODA

22.06.2022r.

Płatki z mlekiem, pieczywo mieszane,  masło, baleron, rzodkiewka, herbata z cytryną. Barszcz czerwony, filet z kurczaka panierowany, sałata ze śmietaną, arbuz ,woda. Budyń śmietankowy. Twarożek ze szczypiorem i rzodkiewką, pieczywo mieszane, masło, herbata.
CZWARTEK

23.06.2022r.

 

Pieczywo mieszane, masło, kiełbasa krakowska, pomidor, herbata z cytryna. Zupa kapuśniak ze słodkiej kapusty, naleśniki z mięsem i pieczarkami, ogórek konserwowy, kompot Kajzerka z dżemem Mortadela panierowana, pieczywo, masło herbata.
PIĄTEK

24.06.2022r.

Pieczywo mieszane, sałata, szynka drobiowa, masło, herbata z cytryną.

 

Skip to content